Замовити домофонний ключ з доставкою по Тернополю

Статті

Пейнтбол - важка форма захворювання

Нііхто з просунутих пейнтболістів ніколи не зізнається вам у тім, що пейнтбол - це важка форма наркоманії! З усіма витікаючими звідси наслідками. Як звичайний наркоман починає свій шлях з косячка «невинної» травички, так типовий шлях пейнтболіста починається з 20 куль в фідері, десь за містом на покинутій будові.
    
Як же це відбувається? А ось як ...
    
Нічого не підозрюючій людині, як правило, «кращий друг» просто і буденно пропонує спробувати поїхати постріляти кульками у вихідні.
    
З цього моменту по вихідних, замість того, щоб пилососити килими, мирно спати, дивитися телевізор, або, на крайній випадок, безкоштовно бігати підтюпцем по загидженому собачками парку, людина знову і знову шукає спосіб опиниться в ситуації, коли кругом стріляють, кричать щось нерозбірливе, зі свистом проносяться кулі і летять бризки. Все частіше і частіше його бажання стає реальністю. Він вже практично не звертає уваги на грошові витрати і обурення дівчини або дружини, що вимагає недільної прогулянки. Він з гордістю демонструє набуті на пейнтбольному майданчику синці товаришам по роботі і все активніше агітує їх поїхати у вихідні з ним - спробувати пограти в ЦЕ. Його план на вихідні - це план обману суперника. У п'ятницю весь день він поглядає у вікно, намагаючись вгадати, яка буде погода у вихідні дні і не пропускає жодного прогнозу погоди. Він все більше хоче стати тим, хто тільки нищить своїми кулями ворогів, а для їх куль він невразливий.
    

Детальніше: Пейнтбол - важка форма захворювання

Реальна історія в одній з країн Балтії

Історія давня, але реальна, можливо, злегка прикрашена з роками, але від цього звучить ще більш прикольно. Історія повідана очевидцем - іструктором з пейнтболу. Історія трапилася в одній із країн Балтії в середині 90-их.

Взагалі-то, як такі бандити (в тому вигляді, до якого всі звикли) в Балтії зникли десь в 1997 році. У дев'яносто восьмому про них уже ніхто не чув. Але ця історія сталася приблизно в 1995-1996рр. Так співпало, що саме в цей час почався активний розвиток пейнтболу. Тоді, ще не всім доступний, але вже сильно популярний вид розваг. Причому, пейнтбол ділиться на дві категорії - розважальний (коли люди у військовій формі б'ються одні з іншими як на війні, в лісі, спеціально відбудованому бутафорському місті чи в недобудованих будинках - бій зазвичай триває від 20 хвилин до 3 годин); і спортивний (це група професіоналів з дуже хорошими маркерами, які стріляють чергами з особливим вмінням, ігри проходять на спеціальних полях, існують навіть міжнародні турніри, у них бій рідко перевищує 2-3 хвилини, просто вони грають набагато динамічніше і краще).

І ось, в ту пору одні бізнесмени не поділили щось досить велике з іншими.

Детальніше: Реальна історія в одній з країн Балтії

Живі легенди-4: Втеча з Нью-Йорка

Про турнір

Це одна з ігор «великої

п'ятірки» - наймасовіших і знаменитих сценарних ігор у США - проходить в не менш знаменитому пейнтбольному парку CPX недалеко від Чикаго щороку в другій половині травня. Останнім часом організовує гру Керрі Розенберрі з Viper Games - ще одна знаменитість, учень Уейна Доллака і творець своєї власної технології сценарних ігор.

Взагалі, сузір'я знаменитостей - головна фішка Living Legends. Рідко де можна побачити з маркером в руках у лісі Боба Лонга, команду Ironman, Боба Гернсі, Тома Кайе та інших відомих людей, які стояли біля витоків пейнтбольних ігор та турнірів. В хороший рік на гру приїжджає десь 1500 гравців, цього року сталося приблизно 1100-1200. Йде гра два дні, з 7:00 в суботу і з 4:00 в неділю. Втім, учасники можуть почати і раніше - для них в четвер і п'ятницю проводиться тактичний турнір.

Місце

Рідна Чикагщина.

Детальніше: Живі легенди-4: Втеча з Нью-Йорка